Увага! Поновлено продаж «Атласу бур’янів» та посібника «Домішки та хвороби зернових культур»

ДП «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» поновлює продаж «Атласу бур’янів» та посібника «Домішки та хвороби зернових культур».

«Атлас бур’янів» містить перелік бур’янів, які поширені на території України і більшість із яких може засмічувати культурні насадження. Він ілюстрований зображенням рослин бур’янів та їх насінням.

У посібнику «Домішки та хвороби зернових культур» йдеться про такі зернові культури як гречка, жито, кукурудза, овес, просо, пшениця, сорго, ячмінь. Домішки та хвороби зернових культур представлені з огляду на зручність для їх ідентифікації та виділення, опираючись на багаторічний практичний досвід з лабораторних випробувань авторів цього посібника.

Комплект із Атласу та Посібника буде корисним для спеціалістів сільськогосподарських підприємств різних форм власності та господарювання, працівників аграрної сфери, приватних лабораторій тощо.

За більш детальною інформацією щодо замовлення примірників та ціни звертайтеся до відділу матеріально-технічного постачання ДП «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції»:

Тел. – 063 898 32 13, поштова адреса – dp_zakupivli@ukr.net ;

063 425 53 19 – Філонюк Тарас Олегович;

068 424 21 22 – Скиба Володимир Михайлович.