ДО УВАГИ ВИРОБНИКІВ НАСІННЯ!

ДП «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» повідомляє, що Порядок маркування та пакування партій насіння і форми етикетки затверджений наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 10 липня 2017 року № 348 зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18 вересня 2017 року за № 1142/31010.

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства аграрної політики
та продовольства України
10 липня 2017 року № 348

Форма
етикетки для маркування партії насіння

Примітки:
1. Форма етикетки прямокутна, мінімальний розмір (довжина х ширина) – 110 х 67 мм. Текст друкується чорним кольором.
2. На лицьовому боці етикетки лівий край з написом «Державне підприємство «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» обкантовано чорною смугою завширшки 30 міліметрів, решта лицьового боку етикетки фарбується таким кольором:
для добазового насіння – білим з фіолетовою смужкою завширшки 10 міліметрів, розміщеною по діагоналі з лівого нижнього кута етикетки;
для базового насіння – білим;
для сертифікованого насіння першої генерації, гібридів першого покоління – блакитним;
для сертифікованого насіння другої генерації, наступних генерацій – червоним, для суміші насіння – зеленим;
для неостаточно сертифікованого насіння – сірим.
3. По центру лицьового боку етикетки наведено фоновою сіткою дві великі літери «UA».
4. У нижній частині етикетки зазначається її індивідуальний номер, визначений державним підприємством «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції».

Директор Департаменту землеробства
та технічної політики в АПК                                                                                               В. Топчій

Позначки, які наносяться безпосередньо на упаковку з гібридним насінням та насінням батьківських форм соняшнику та кукурудзи. (Завантажити)